אני עובד סוציאלי קליני בניו יורק עם נסיון של מעל שתים עשרה שנים בטיפול. גדלתי בירושלים ואת התואר הראשון שלי עשיתי בפסיכולוגיה וספרות באוניברסיטת בן גוריון. את התואר השני עשיתי בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטת ניו יורק שם אני כיום מדריך סטודנטים לתואר שני ומרצה בתוכנית לתואר שני בעבודה סוציאלית.

אותנטיות מנחה את העבודה שלי והיא לרוב אחת המטרות של אלו שמחפשים טיפול. אני פועל בחום, אמפתיה, חוסר שיפוטיות וישירות. אני עובד במסגרת תאורטית רחבה תוך שילוב של אלמנטיים מההכשרה הפסיכודינאמית שלי ופרקטיקות של קשיבות. סיימתי את הכשרת ה-DBT שלי דרך המכון של מרשה לינהאן מפתחת השיטה. בנוסף, עברתי הכשרה בשיטת AEDP על ידי דיאנה פושה, מפתחת השיטה ואני ממשיך לקבל הדרכה שבועית מקצועית בטכניקה. אך מעבר לכל השיטות והטכניקות אני מאמין שקשר טיפולי חזק ובטוח הוא הכלי החשוב ביותר ליצירת שינוי. זו חוויה עשירה להיות אדם, לכל אחד מאיתנו יש זווית ראייה שונה וייחודית עליה, אני מתעניין בזו שלך.

בין אם הצורך הנוכחי הוא בכלים לויסות רגשי, התמודדות עם תסמינים של דכאון, חרדה או טראומה, או עיבוד מעמיק של חוויות עבר ומבני אישיות, ביחד נבנה את התוכנית הטיפולית המתאימה ביותר לך. אני עובד עם אוכלוסיות מגוונות ועם אנשים שמגדירים את עצמם בדרכים שונות ומקפיד על כך שהקליניקה שלי תהייה מקום בטוח וחף משיפוטיות עבור כל מי שמגיע אליה.

במהלך השנים עבדתי עם ילדים, מתבגרים, זוגות, משפחות ומבוגרים וכיום עיקר העבודה שלי היא עם מבוגרים. בנוסף לקליניקה הפרטית אני עובד כפסיכותרפיסט ומדריך במרכז לטיפול בנפגעי עבירה של בית החולים מאונט סיניי, מרפאה המתמתחה בטיפול בטראומה. אני רואה מטופלים באופן פרטני לעבודה מוכוונת טרואמה ומנהל את קבוצת העיבוד לגברים שעברו התעללות מינית בילדות. אני מדריך שני צוותיים טיפוליים בשיטת DBT: אחד במאונט סיני, שם אני בונה תוכנית פיילוט לשילוב DBT עם טיפול בטראומה, והשני במרפאת קולומבוס קולברטיב, מרפאה פרטית לטיפול באלו הסובלים מהפרעות אכילה.